Program podpory lokálnych komunít

Program podpory lokálnych komunít 2Nadácia COOP Jednota vytvorila nový projekt zameraný na podporu lokálnych komunít. Cieľom projektu je podnecovanie a podpora rozvoja miestnych a regionálnych iniciatív a podpora účasti občanov na miestnom a regionálnom rozvoji.

Obec Nesvady v rámci tejto výzvy podala tri žiadosti o grant, ktoré boli v rámci prvého hodnotiaceho kola vybraté do finálneho hlasovania:

1. Zelená infraštruktúra - výsadba zelene v extraviláne obce

2. Rekonštrukcia autobusových zastávok

3. Outdoorové detské ihrisko

Vy rozhodnete, ktorý projekt sa zrealizuje

prostredníctvom hlasovania na predajniach Coop Jednota v termíne od 01.08.2017 do 30.09.2017.

Zákazníci (za každý zrealizovaný nákup v hodnote 5 € získa zákazník 1 žetón , ktorým zahlasuje za projekt, ktorý chce aby bol zrealizovaný v jeho obci. Žetón zákazník obdrží pri pokladni a vhodí ho do urny určenej na hlasovanie) zahlasujú za projekt, ktorému bude pridelený grant.

Vytvorené: 7. 8. 2017
Posledná aktualizácia: 7. 8. 2017 11:58