A picture

Navigácia

Obsah

Žitnoostrovský galop - víťaz Ladislav Bobek

Typ: ostatné
24. júna sa v Dunajskej Strede konalo podujatie Žitnoostrovský galop, dunajskostredské predkolo budapeštianskeho Národného galopu, v ktorom našu obec úspešne reprezentoval Ladislav Bobek.

Ladislav Bobek aj tento rok sadol do sedla, aby zabojoval o právo reprezentovať Hornú zem a našu obec na 10. Národnom galope v Budapešti, ktoré sa uskutoční 15. - 17.9. 2017 na Námestí hrdinov v Budapešti.  S koňom Timotejom, s ktorým tvoria zohratú dvojicu už 7 rokov opäť zožali úspech a odnieli si z tohto prestížneho podujatia "Žitnoostrovského galopu" prvé miesto, čím si zabezpečil postup na finále v Budapešti. Srdečne im blahoželáme!

 

 


Vytvorené: 28. 6. 2017
Posledná aktualizácia: 28. 6. 2017 11:59
Autor:
Odoslať stránku e-mailom