Bytový nájomný dom 18 b.j., Blok B - Nesvady

výstavbou Bytového nájomného domu 18 b.j. Nesvady sa začalo v júli 2011 a samotná výstavba trvala 17 mesiacov.

Slávnostné odovzdanie 18 bytových jednotiek

20. decembra 2012 odovzdali kľúče novým nájomcom 18 bytových jednotiek na ulici Obchodná 11B. Výstavbu nájomného bytu podporilo Ministerstvom dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR dotáciou 178 090,- eur , Štátny fond rozvoja bývania úverom 415 550,- eur a obec, ktorá výstavbu podporila do výšky 70 000,- eur z vlastných zdrojov.

Na slávnostnom odovzdávaní bytov sa zúčastnili zástupcovia Krajského stavebného úradu z Nitry, Štátneho fondu rozvoja bývania z Komárna, dodávateľ stavby STABAC s.r.o., projektant, zástupcovia spoločného stavebného úradu Hurbanovo, poslanci OZ a nájomcovia nových bytov.

K účastníkom sa prihovoril starosta obce Nesvady JUDr. Jozef Haris. Potom nasledovalo slávnostné prestrihnutie pásky starostom obce, a referentkou Krajského stavebného úradu Klárou Maťovou. Vybraným nájomníkom bytov boli slávnostne odovzdané kľúče od novopostavených nájomných bytov. Prehliadkou bytov sa slávnostné podujatie ukončilo.

Úprimné poďakovanie patrí tým, ktorí sa zaslúžili o úspešné ukončenie výstavby nájomných bytov, t.j. dodávateľovi stavby: Stabac s.r.o., Štátnemu fondu rozvoja bývania, Krajskému stavebnému úradu v Nitre, Ministerstvom dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR, stavebnému dozoru, projektantovi, spoločnému stavebnému úradu i zamestnancom obecného úradu.

Vytvorené: 25. 3. 2016
Posledná aktualizácia: 11. 7. 2016 08:45