Jesenné upratovanie

Obec Nesvady každoročne organizuje zber objemového odpadu z domácností pod názvom "Jesenné upratovanie."
JESENNÉ UPRATOVANIE DOMÁCNOSTÍ sa uskutoční 25. a 26. októbra 2019 v čase od 08:00 - 17:00 hod.,
Veľkokapacitné kontajnery budú umiestnené na zbernom dvore v areáli VPS Nesvady s.r.o.

Pristavené veľkoobjemové kontajnery sú určené pre občanov obce, ktorí môžu bezplatne priniesť
• objemový domový odpad (rozobraný starý nábytok, okná, dvere),
• drobný stavebný odpad (z udržiavacích prác),
• železný odpad,
• elektroodpad vrátane elektroniky, bielej a čiernej techniky,

• šatstvo a textil (vo vreciach)

• rastlinný odpad.

okrem riedidiel, farieb, stavebnej chémie, , nebezpečného odpadu, stavebnej chémie, farieb a  stavebného odpadu (tie musí stavebník v súlade so stavebným rozhodnutím na vlastné náklady uložiť na riadenej skládke a mať doklad o jeho likvidácii).

Zber vyššie uvedeného odpadu sa nebude vykonávať spred domov, preto Vás žiadame o jeho dovoz  v stanovenom termíne na uvedené miesta.
Zber a ukladanie odpadu usmerňujú zamestnanci prevádzky, po ukončení zberu je odpad vyvezený zmluvnou spoločnosťou.

Vytvorené: 23. 10. 2018
Posledná aktualizácia: 29. 10. 2019 13:09