Mesto Nesvady
Nesvady NASZVAD
Oficiálna stránka mesta Város hivatalos honlapja

Oznámenie: Okresné riaditeľstvo hasičského a záchranného zboru

Okresné riaditeľstvo hasičského a záchranného zboru v Komárne oznamuje občanom, že vyhlasuje zvýšené nebezpečenstvo vzniku požiaru v období zberu a skladovania obilovín, vzhľadom na teplé a suché počasie.

Okresné riaditeľstvo hasičského a záchranného zboru v Komárne oznamuje občanom, že vyhlasuje zvýšené nebezpečenstvo vzniku požiaru v období zberu a skladovania obilovín, vzhľadom na teplé a suché počasie. V čase zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiaru je každý povinný dodržiavať zásady protipožiarnej bezpečnosti, ktoré fyzické osoby zaväzujú:

• nefajčiť a nepoužívať otvorený oheň na miestach so zvýšeným nebezpečenstvom vzniku požiaru
  • nezakladať oheň v prírode a nevypaľovať porasty
  • dbať na zvýšenú opatrnosť pri zaobchádzaní s ohňom v čase zberu a skladovania úrody a v čase sucha
  • dodržiavať predpísané vzdialenosti pri stohovaní sena, slamy a iných suchých rastlín

Dátum vloženia: 22. 6. 2022 16:43
Dátum poslednej aktualizácie: 22. 6. 2022 16:45

Informácie

sodb

ko

KALENDÁR

ci

Bannery

VIDEO archív

kombi

kc

sk

HELP

the

UtnZápadoslovenská distribučná

slovanet

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.
Voľne k stiahnutiu:

Aktuálna teplota