Mesto Nesvady
Nesvady NASZVAD
Oficiálna stránka mesta Város hivatalos honlapja

Seniori pozor na podvodníkov.

Mestská polícia v Nesvadoch upozorňuje seniorov, že včera bola zaznamenaná trestná činnosť vo forme pokusu podvodu spáchaného na senioroch. Páchatelia oslovujú seniorov za účelom dostať sa k nim do domácnosti a vylákať peniaze. V prípade , že Vás navštívia neznáme osoby, ktoré od vás žiadajú finančn

Mestská polícia v Nesvadoch upozorňuje seniorov, že včera bola zaznamenaná trestná činnosť vo forme pokusu podvodu spáchaného na senioroch. Páchatelia oslovujú seniorov za účelom dostať sa k nim do domácnosti a vylákať peniaze.

V prípade , že Vás navštívia neznáme osoby, ktoré od vás žiadajú finančnú hotovosť, jedná sa o podvodníkov, preto ihneď kontaktujte mestskú políciu na bezplatnom telefónnom čísle 159 alebo policajný zbor na telefónnom čísle 158.

Dátum vloženia: 20. 9. 2023 12:43
Dátum poslednej aktualizácie: 20. 9. 2023 12:44

Informácie

KALENDÁR

ci

Bannery

VIDEO archív

natur-pack

kombi

kc

sk

HELP

the

nZápadoslovenská distribučná

slovanet

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.
Voľne k stiahnutiu:

Aktuálna teplota