Mesto Nesvady
Nesvady NASZVAD
Oficiálna stránka mesta Város hivatalos honlapja

Ustanovujúce zasadnutie

22. novembra sa uskutočnilo slávnostné ustanovujúce zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Nesvadoch. Výsledky volieb primátora a poslancov zastupiteľstva zo dňa 29. októbra 2022 oznámila predsedníčka mestskej volebnej komisie Alžbeta Patakyová.

22. novembra sa uskutočnilo slávnostné ustanovujúce zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Nesvadoch. Výsledky volieb primátora a poslancov zastupiteľstva zo dňa 29. októbra 2022 oznámila predsedníčka mestskej volebnej komisie Alžbeta Patakyová. Potom znovuzvolený primátor Zoltán Molnár a zvolení poslanci zložili sľub. Do MsZ sa z kandidátky Aliancia Nesvady dostalo 10 poslancov, ďalší dvaja poslanci sú nezávislí. Po zložení sľubu znovuzovolený primátor Zoltán Molnár predniesol slávnostný príhovor. Na slávnostnom zasadnutí poslanci zriadili  7 stálych komisií zastupiteľstva. Ďalej primátor odovzdal poverenie zástupcovi primátora. Zástupcom primátora sa stal Mgr. Ladislav Sárai.

Dátum vloženia: 23. 11. 2022 10:21
Dátum poslednej aktualizácie: 23. 11. 2022 10:24

Informácie

sodb

ko

KALENDÁR

ci

Bannery

VIDEO archív

kombi

kc

sk

HELP

the

UtnZápadoslovenská distribučná

slovanet

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.
Voľne k stiahnutiu:

Aktuálna teplota