Benefičný koncert „Memoriál Dávida Nagya“

Benefičný koncert „Memoriál Dávida Nagya“ 1Občianske združenie Adventim Vás pozýva na Vianočný benefičný koncert „Memoriál Dávida Nagya“ na pomoc a podporu onko a vážne chorým deťom konaného pod záštitou starostu obce Zoltána Molnára.

Zakladateľom občianskeho združenie je Veronika Nagyová, ktorá za spolupráce  bývalých kolegýň založila toto občianske združenie v snahe pomôcť ťažko chorým deťom a ich rodinách v neľahkých chvíľach.

Vŕtajú vám v hlave otázky - ako, kto a kedy? Tu sú odpovede:

Ako môžem prispieť?

Vstup  na benefičný koncert je voľný. Bude sa tu však nachádzať urna, do ktorej môžete prispieť ľubovoľnou finančnou čiastkou. Na urnu budú dohliadať poslanci obecného zastupiteľstva.

Na benefičnom koncerte vystúpia amatérsky a profesionálny umelci resp. súbory bez nároku na honorár, ktorí týmto spôsobom prispejú na dobrú vec.

Zároveň bude prebiehať aj vianočná burza, na ktorej si budete môcť zakúpiť výrobky vyhotovené deťmi základnej školy, občianskym združením Kreatívne ženy a rôznymi domácimi kutilmi a výrobcami, ktorí výťažok z predaja darujú na dobročinné účely.

Kto vyzbierané finančné prostriedky dostane?

Na benefičnom koncerte  sa v krátkych dokrútkach zoznámime s piatimi deťmi a ich rodinami, ktorím bude výťažok z podujatia rovnakým dielom rozdelený.

Kedy budú finančné dary odovzdané?

Na záver benefičného koncertu starosta obce Zoltán Molnár  s  profesorom Györgyom Herdicsom odovzdajú predstaveným detičkám a ich rodinám výťažok vyzbieraný v rámci benefičného koncertu, z vianočnej burzy  a zbierky vyhlásenej na stránke Ľudia ľuďom pre deti .

Na benefičný koncert, ktorý sa bude konať 13.12.2019 o 17.00 hod. vo veľkej sále Agrorentu a.s., na Družstevnej ulici v Nesvadoch, každého srdečne očakávame.

Vytvorené: 21. 10. 2019
Posledná aktualizácia: 25. 10. 2019 14:50