A picture

Navigácia

Obsah

Do práce na bicykli 2018

Typ: ostatné
„Odhodlaj sa zmeniť svoj pohľad na cestu do práce!“ S týmto mottom sa populárna súťaž Do práce na bicykli opäť vracia do slovenských miest. Piaty ročník kampane, ktorej cieľom je podpora rozvoja udržateľnej mestskej mobility s dôrazom na cyklodopravu, vyhlásilo 1. marca Ministerstvo dopravy a výstavby SR.

Na základe záujmu obyvateľa obce sa obec tento rok zapojila do kampane "Do práce na bicykli 2018", do ktorej sa môžu zapojiť aj zamestnanci spoločností na území obce. Princíp tejto súťaže je jednoduchý – dochádzať počas mája do práce na bicykli, čím človek podporí myšlienku ekologickej, zdravej a finančne výhodnej dopravy do zamestnania. Zároveň budú registrovaní zamestnanci súťažiť o viaceré zaujímavé ceny, podporia svoje obec v celoslovenskej súťaži samospráv, a najmä – spravia niečo pre svoje zdravie.

 

Chceli by sme vám preto ponúknuť možnosť účasti v tejto kampani. BEZPLATNÁ registrácia 2- až 4-členných tímov, ktoré môžete vytvárať podľa vlastného uváženia spolu s kolegami, je možná najneskôr do 5. mája na stránke www.dopracenabicykli.eu.

Hoci je súťaž najmä o bicyklovaní, zapojiť sa môžu aj zamestnanci dochádzajúci do práce pešo. Tí budú mať počas mája možnosť zistiť, koľko CO2 svojím ekologickým spôsobom dopravy do práce v porovnaní s cestou autom ušetrili, a pomôžu tiež vylepšiť celkové štatistiky nielen našej spoločnosti či mesta, ale aj celého Slovenska.

 

Viac informácií nájdete na stránke www.dopracenabicykli.eu.


Vytvorené: 4. 4. 2018
Posledná aktualizácia: 4. 4. 2018 16:31
Autor:
Odoslať stránku e-mailom