Jarné upratovanie 2019

Vážení občania, v rámci jarného upratovania zber a drvenie zeleného odpadu sa uskutoční podľa nasledovného harmonogramu ulíc:

1-2. apríla : Nová, Komárňanská, Ružová, Lipová, Piesková, Hviezdoslavova, Sládkovičova, Orechový rad, Puškinova, Petőfiho,Jánošíkova, Máchova, Jókaiho, Bajčská, Agátová, Budovateľská, Gaštanový rad, Brezová

3. apríla : Mierová, Slnečná, Jazmínová, Opletalova, Vinohradnícka,Turecká, Tulipánová, Jarmočná, Na kopci,Úzka, Mlynská, Komenského, Športová, Obchodná, Bélu Bartóka, Vápenná, Jarková, Tatranská, Parková, Nám. Slobody

4-5  apríla : Novozámocká, Gútská, Družstevná, Poľná, Farské pole, Konopné pole, Lúčna,Taránska, Hurbanova, Palárikova,Záhradná, Kalinčiakova, Studená, Pettemská, Hradná, Horná, Hodžova, Kvetná, Hollého, Potočná, Nitrianska, Vodná, Blatná, Pekárenská, Nám. 1. mája, Dlhá, Malá, Krátka, Jazerná.

9  apríla : Aňala

Nakoľko naše kapacitné možnosti  sú obmedzené prosíme každého, aby  len podľa rozpisu  určený  dni vyložili zelený odpad, lebo stroje a zamestnanci  sa  už nebudú vracať na očistené miesta.

Velkoobjemový  recyklovateľný odpad môžete odovzdať v dňoch 5. a 6. apríla (piatok a sobota) od 8:00 do 17:00 na  zbernom dvore obce na adrese Studená č. 1.

Bezplatne môžete odovzdať: elektroniku, sklo, nábytok, papier, plasty, polysterén.

Ďakujeme  za spoluprácu.

Vytvorené: 15. 3. 2019