Registrujte sa do 6. ročník národnej kampane Do práce na bicykli

Roztočíme to spolu!“ To je hlavné motto nového ročníka najväčšej kampane podporujúcej rozvoj udržateľnej mobility v mestách, ktorú 1. marca vyhlásilo Ministerstvo dopravy a výstavby SR.
Registrácia tímov je možná do 5. mája.

Chceli by sme vám preto ponúknuť možnosť účasti v tejto kampani. BEZPLATNÁ registrácia 2- až 4-členných tímov, ktoré môžete vytvárať podľa vlastného uváženia spolu s kolegami, je možná najneskôr do 5. mája na stránke: https://www.dopracenabicykli.eu

Hoci je súťaž najmä o bicyklovaní, zapojiť sa môžu aj zamestnanci dochádzajúci do práce autobusom alebo pešo. Tí budú mať počas mája možnosť zistiť, koľko CO2 svojím ekologickým spôsobom dopravy do práce v porovnaní s cestou autom ušetrili, a pomôžu tiež vylepšiť celkové štatistiky nielen našej spoločnosti či mesta, ale aj celého Slovenska.

Viac informácií nájdete na stránke www.dopracenabicykli.eu, prípadne ma kontaktujte.

plagát

Vytvorené: 15. 4. 2019