Divadelné predstavenie - Predstavím ťa oteckovi

Regionálne osvetové stredisko v Komárne pozýva všetkých priaznivcov divadla na predstavenie "Predstavím ťa oteckovi ", ktoré organizuje Mestské kultúrne stredisko v Komárne dňa 4.12.2019.

Dátum konania: 4. 12. 2019 začiatok od 19:00

Miesto konania: Mestské kultúrne stredisko Komárno, Komárno

Typ akcie: divadlo

Organizátor: Neuvedené

Plné vstupné: 18 €

Alan Ayckbourn:
Predstavím ťa oteckovi
Komédia

Čo všetko sa môže zomlieť, ak váš nastávajúci túži spoznať vašich rodičov, lenže otecko vlastne nie je vaším oteckom? Zašmodrchaná zápletka plná nečakaných zvratov
od najvychytenejšieho súčasného britského dramatika, autora vyše osemdesiatky celosvetovo uvádzaných hier -- majstra situačných komédii Sira Alana Ayckbourna, umožňuje naplno zažiariť brilantným výkonom Kamily Magálovej a Jozefa Vajdu. Ako prekonávajú zrelí aristokrati nečakané krízy? A vydrží či nevydrží skúšku ohňom vzťah nezodpovedných snúbencov? Partnerskými kotrmelcami prekvapia vychádzajúce herecké hviezdy Mary Bartalos / Jana Kovalčíková a Juraj Bača.

Hrajú:
Kamila Magálová