Mesto Nesvady
Nesvady NASZVAD
Oficiálna stránka mesta Város hivatalos honlapja

Slávnostné poklepanie základného kameňa „Nesvady - rozšírenie kanalizácie a ČOV“

Dôležitým medzníkom v realizácii projektu „Nesvady – rozšírenie kanalizácie a ČOV“ je dátum 21. októbra 2022. Po úvodnom privítaní a slávnostných príhovoroch pozvaných hostí symbolický základný kameň realizácie projektu „Nesvady – rozšírenie kanalizácie a ČOV“

Dôležitým medzníkom v realizácii projektu „Nesvady – rozšírenie kanalizácie a ČOV“ je dátum 21. októbra 2022. Po úvodnom privítaní a slávnostných príhovoroch pozvaných hostí symbolický základný kameň realizácie projektu „Nesvady – rozšírenie kanalizácie a ČOV“ slávnostne poklepali PhDr. Mgr. art. Otakar Klein, ArtD. – predseda predstavenstva Západoslovenskej vodárenskej spoločnosti, a.s., primátor mesta Nové Zámky,  Ing. Marek Illéš – generálny riaditeľ Západoslovenskej vodárenskej spoločnosti, a.s., Ing. Jozef Flimel – zástupca  Západoslovenskej vodárenskej spoločnosti, a.s, OZ Nové Zámky, Ing. Martin  Skovajsa – vedúci investičného oddelenia,  Ing. Ľubomír Gaňa – zástupca dodávateľa TuCon a.s, Ing. František Tyukos – starosta obce Imeľ, JUDr. Jozef Haris -  poslanec mestského zastupiteľstva,  Mgr. Ladislav Sárai – zástupca primátora mesta Nesvady, Ondrej Šuba – vedúci oddelenia výstavby a samozrejme Zoltán Molnár – primátor mesta Nesvady.

V rámci investície sa vybuduje kanalizačná sieť na území mesta a zabezpečí sa odvádzanie splaškových vôd do rozšírenej čistiarne odpadových vôd v súlade s platnou legislatívou.

Dátum vloženia: 21. 10. 2022 14:45
Dátum poslednej aktualizácie: 21. 10. 2022 17:27

Informácie

sodb

ko

KALENDÁR

ci

Bannery

VIDEO archív

kombi

kc

sk

HELP

the

UtnZápadoslovenská distribučná

slovanet

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.
Voľne k stiahnutiu:

Aktuálna teplota