Deň detí sa vydaril

Kopec súťaží a krásny program čakali na deti na námestí  1. júna popoludní. Na programe sa podieľala skvelá partia ľudí pod vedením YMCA Nesvady, ktorá svojimi vplyvmi zapôsobila všade, kde sa dá  a tak mohol  medzi deti zavítať aj Santa Claus uvoľnený z domácej izolácie v slnečných okuliaroch.

Od rána bolo počuť len smiech detí z dvorov materských škôl. Na školskom dvore čakalo na deti množstvo veselých úloh i športových aktivít, ktoré si pre ne pripravili pani učiteľky.  Počas dňa zástupcovia mesta zavítali do  materských a základných škôl a odovzdali  tam darčeky určené deťom, aby sa tento deň stal o ešte viac výnimočný.

Kopec súťaží a krásny program čakali na deti na námestí  1. júna popoludní. Na programe sa podieľala skvelá partia ľudí pod vedením YMCA Nesvady, ktorá svojimi vplyvmi zapôsobila všade, kde sa dá  a tak mohol  medzi deti zavítať aj Santa Claus uvoľnený z domácej izolácie v slnečných okuliaroch. Pekný slnečný deň bez obláčika nám tak pomohol prežiť krásne popoludnie. To ako skvelo sme sa zabávali si môžete pozrieť vo fotogalérii mesta.

Vytvorené: 2. 6. 2021
Posledná aktualizácia: 2. 6. 2021 21:59