A picture

Navigácia

Obsah

Nesvadská stopovačka

Typ: ostatné
Nesvadská stopovačka 1V rámci Európskeho týždňa mobility je tu pre Vás mobilná hra Nesvadská stopovačka. Ako postupovať resp. akú aplikáciu si musíte inštalovať sa dozviete v nasledujúcom texte.

Dobrodružnú cestu môžeš plniť sám, s kamarátmi alebo rodinou. Súťaž trvá od 16. do 22. septembra 2020. Pozor! Môžeš chodiť pešo, použiť bicykel, kolobežku alebo iný podobný prostriedok, ale nesmieš sa nechať odviezť autom. Tieto dni zároveň oslavujeme Európsky týždeň mobility, čo znamená, že dávame prednosť zdravému pohybu! V Nesvadoch je predsa všade blízko!

Prvých 10 hráčov v poradí podľa nahraných bodov získa cenu. O termíne  a mieste  vyhodnotenia Vás budeme vopred informovať. Hru je možné hrať aj po tomto termíne, ale už nesúťažne.

 

Inštrukcie:

actionPo nainštalovaní aplikácie actionbound je možné hru hrať aj off-line. Stačí si ju stiahnuť medzi moje "boundy". Čiže internetové pripojenie je potrebné len pre stiahnutie hry a potom pre odoslanie výsledkov.

Úlohy je možné plniť v ľubovoľnom poradí a je možné splniť ľubovoľný počet úloh. Avšak čím viac úloh je splnených, tým viac bodov hráč získava. Hra sa dá aj prerušiť.

 

 

Pre viac informácií, nám neváhajte napísať.

Prajeme Vám príjemnú zábavu.

 


Vytvorené: 15. 9. 2020
Posledná aktualizácia: 15. 9. 2020 14:35
Autor:
Odoslať stránku e-mailom